Kia Soul z mocnym bitem

Pamiętacie reklamę Soula z przebojowymi chomikami? Wyluzowane gryzonie wyluzowały jeszcze bardziej i nagrały hip-hopowy teledysk z crossoverem Kii w roli głównej. Aż chce się biec do salonu!

PR-owcy Kii po raz kolejny odwalili kawał dobrej roboty. Brawa należą się im nie tylko za pomysł wykorzystania hip-hopowego przeboju do promowania Soula, modelu kierowanego przecież głównie do młodych - albo przynajmniej młodych duchem - klientów. Udało im się także znaleźć utwór, który już w oryginalnym tekście nawiązuje do charakteru koreańskiego crossovera. "Who's the black sheep" (Kto jest czarną owcą)? Oczywiście Soul. Niepokorny, wyznaczający własne standardy, wyjątkowy.

Hip-hop-gryzonie z Hamsterdamu (Chomiczówka?!) nie mają litości dla pozostałych maszyn, jakie spotykają na ulicy. W rytmiczny sposób prezentują nam alternatywę: jazda wypasionym, wyjątkowym i przede wszystkim - wyróżniającym się z tłumu - Soulem albo snucie się po mieście autem równie ekscytującymi jak toster czy pralka. Decyzja należy do nas. Chomiki już wybrały.

Kia Soul w kolejnej świetnej reklamie

ZOBACZ TAKŻE:

Radiowóz z duszą - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Kia Soul - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.