Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w ten weekend kolejna runda Pucharu Kobiet we Wrocławiu i impreza Men's Day w Warszawie

Terminy i szczegóły imprez znajdziecie w Kalendarzu imprez na Moto.pl. Miłośnikom jednośladów polecamy także kalendarz na stronie Świata motocykli . Jeśli organizujesz ciekawą motoryzacyjną imprezę, daj nam znać. Czekamy na maile pod adresem: redakcja@moto.pl

Puchar Kobiet Motocaina.pl

Miejsce: Wrocław, ul. Niskie Łąki 4 Termin: 9 maja Więcej informacji: motocaina.pl

Już 9 maja zapraszamy wszystkie Panie na start sprintu samochodowego o Puchar Motocaina.pl. Zawody są rozgrywane w ramach ogólnodostępnych zawodów Niskie Łąki Cup we Wrocławiu. Jest to druga z 10 planowanych eliminacji, a każda z nich ma oddzielną klasyfikację dla Pań, a także daje możliwość rywalizacji o nagrodę specjalną - wręczaną na koniec sezonu.

Men's Day 2010 i I runda Otwartego Pucharu Polski WST na dystansie 1/4 mili

Miejsce: Warszawa Termin: 8-9 maja Więcej informacji: mensday.pl & wst.org.pl

Men's Day to impreza plenerowa dedykowana mężczyznom. Już w najbliższy weekend na terenie warszawskiego Lotniska Bemowo organizatorzy zgromadzą w jednym miejscu wszystko (od elektroniki, przez motoryzację, po samoloty), co interesujące dla mężczyzn. Jednocześnie odbędzie się I runda Otwartego Pucharu Polski na dystansie 1/4 mili, organizowanego przez Warsaw Speed Team.

KJS Puchar Wiosny

Miejsce: Warszawa Termin: 8-9 maja Więcej informacji: automobilklubpolski.pl

Już w najbliższy weekend odbędzie się w stolicy druga runda Pucharu Automobilklubu Polski "KJS Puchar Wiosny". Po odbiorze administracyjnym i badaniu kontrolnym odbędzie się wieczorna Super Próba Bemowo o puchar Prezesa Automobilklubu Polski. Na niedzielę, 9 maja, przewidzianych jest 12 prób na kompaktowej trasie OS'ów Rajdu Barbórka, Bemowo - Żerań. Baza imprezy, start, meta i rozdanie nagród odbędzie się w jednym miejscu - na Autodromie AP na Bemowie.

UniDreams Race Day

Miejsce: Tor Rallycross w Słomczynie k. Grójca Termin: 8 maja Więcej informacji: unidreams.com

UniDreams Race Day to propozycja dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas i chce doskonalić swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu.

III Runda Mistrza Tychów 2010

Miejsce: Tor Fiat Auto Poland, Tychy, ul. Oświęcimska Termin: 9 maja Więcej informacji: azt.tychy.pl

Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośnków sportów samochodowych na imprezę samochodową w ramach doskonalenia techniki jazdy. Załogę stanowi kierowca i pilot, uczestników obowiązują kaski.

I runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych

Miejsce: Stalowa Wola Termin: 8 maja Więcej informacji: stalowka.net

Po raz ósmy do Stalowej Woli zjadą zabytkowe auta, których kierowcy wezmą udział w I rundzie Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Wyścig odbędzie się 8 maja 2010 roku w godzinach od 13:00 do 18:00.

Ride & Roll

Sebastian

Miejsce: Wrocław Termin: 8-9 maja Więcej informacji: www.rideandroll.pl

Odkurzcie swoje amerykańskie bryki, zatankujcie do pełna i ruszajcie do Wrocławia na Ride'n'Roll - odlotowy show. Na imprezie mile widziane są również motocykle i wszystko amerykańskie, co jeździ i zwala z nóg bulgotem silników.

Autosalon 2010 - XVI Targi Motoryzacyjne

Miejsce: Lublin Termin: 8-9 maja Więcej informacji: targi.lublin.pl

Salon jest największą i najstarszą imprezą targową prezentującą produkty i usługi branży motoryzacyjnej we wschodniej Polsce. W tegorocznej edycji targów udział wezmą czołowe firmy motoryzacyjne z województwa lubelskiego. Po raz drugi lubelska publiczność będzie miała okazję zapoznać się z samochodami marek niedostępnych w tym województwie: Alfa Romeo i Lancia.

Polski Fiat - historia prawdziwa - ZOBACZ TUTAJ

Bo liczy się wnętrze - najlepsze kabiny - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA