Jaguar XJ z pazurem

Najnowsza limuzyna Jaguara mocno przyciąga wzrok oryginalnym wyglądem. Uważacie, że XJ ma mimo wszystko za mało charteru? Startech może rozwiać wasze wątpliwości

Nowy projekt firmy Startech wyraża typowo niemiecki styl. Żadnych ekstrawagancji, tylko to co najważniejsze. XJ zyskał nowe świetnie łączące elegancję i sport zderzaki. Taki efekt uzyskano dzięki powiększonym wlotom powietrza i wyraźniej zaznaczonym konturom. Styliści zdecydowali się również na zamontowanie drugiego zestawu świateł dziennych (LED).

Nawet mniej doświadczeni motomaniacy zauważą niestandardowe 21-calowe, trzyczęściowe, kute felgi, które wraz z obniżonym zawieszeniem nadają Jagowi masywności. Wielkie koła otulono szczelniej nowymi błotnikami z wylotami powietrza. Z tyłu zamontowano końcówki układu wydechowego w kształcie rombu oraz delikatny spojler na klapie bagażnika.

Jaguar XJ StartechJaguar XJ Startech fot. Startech

Trzeba przyznać, że całość wygląda imponująco. Dzięki nowym elementom Jaguar XJ Startech jeszcze bardziej zbliżył się do sylwetki prawdziwego fastbacka. Pozostaje pytanie, co z mocą seryjnych jednostek? Tuner obecnie milczy na ten temat, ale idziemy o zakład, że nie będziemy musieli długo czekać na pierwsze propozycje.

Nowy Jaguar XJ - pierwszy film

Jaguar opuszcza Browns Lane - ZOBACZ TUTAJ

Samochodem po Europie - poradnik - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Jaguar - ogłoszenia

Więcej o: