Nowa, piękna Alfa - Wideo

Giulietta zadebiutowała podczas targów samochodowych w Genewie. Do sprzedaży trafić ma w lecie tego roku. Zanim do tego dojdzie, producent postanowił podgrzać atmosferę wypuszczając nowy film z gorącą pięknością w roli głównej

Imię Giulietta nosiły już Alfy w latach 1954-1965, w tym odmiany stylizowane przez Pininfarinę i Zagato. Z profilu nowy model - podobnie jak 147-ka - kusi zakamuflowaną klamką tylnych drzwi. Kusi nie bez powodu, bowiem producent nie przewidział w ofercie wersji 3-drzwiowej. Przewidział za to ciekawą gamę dostępnych silników, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Najsłabszym benzynowcem będzie 120-konne, turbodoładowane 1.4. Multiair o tej samej pojemności oferować będzie 170 KM. Dostępne będą też dwa diesle. Mniejszy rozwijać będzie moc 105 KM (1.6 JTDM), większy - 170 KM (2.0 JTDM). W najmocniejszej wersji opatrzonej zieloną, czterolistną koniczynką (Quadrifoglio Verde) pod maskę trafi turbodoładowany benzynowiec o pojemności 1750 cm3 i mocy 235 KM. Będzie to odpowiedź Alfy na Golfa GTI i Mazdę 3 MPS.

Więcej informacji na temat auta znajdziecie tutaj . Teraz zapraszamy na przejażdżkę.

Alfa Romeo Giulietta

ZOBACZ TAKŻE:

Alfa Romeo 159. Zapomniana piękność - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Alfa Romeo - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA