Opel Ampera do wygrania

Ekologiczni kierowcy poszukiwani! Każdy kierowca, który wykaże się wiedzą o oszczędnej jeździe i zaliczy symulację eko-jazdy ma szansę wygrać Amperę, pierwszą hybrydę niemieckiej marki

Pierwszego kwietnia - to nie żart - w dniu rozpoczęcia konkursu "ecoFlex Experience", Opel na całym kontynencie będzie szukał kierowcy, który potrafiłby najpełniej wykorzystać potencjał oszczędzania paliwa, jaki oferują modele samochodów tej marki.

Kierowcy będą najpierw musieli wykazać się wiedzą o oszczędnej jeździe w quizie online, po czym przejdą do internetowego symulatora, aby dowieść swoich umiejętności wirtualnego prowadzenia samochodu i oszczędzania paliwa.

Najlepsi, czyli najbardziej przyjaźni dla środowiska kierowcy z każdego z 20 krajów uczestniczących w konkursie, zostaną zaproszeni na wielodniową imprezę, która odbędzie się w Szwecji tego lata. Pod okiem profesjonalistów finaliści zmierzą się ze sobą w ogólnoeuropejskim konkursie na torze Sturup Raceway w Malmö. Najbardziej ekologiczny kierowca zdobędzie wtedy tytuł Mistrza ecoFlex Experience.

Główną nagrodą jest samochód o napędzie hybrydowym, lub pojazd elektryczny o zwiększonym zasięgu - jak go nazywa producent, Opel Ampera .

Chętni już dziś mogą zarejestrować się na stronie ecoflex-experience.com .

ZOBACZ TAKŻE:

Flextreme: kolejna hybryda Opla

Samochody: Opel Vectra - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.