Wielkopolanki za kółkiem

Już drugi raz Automobilklub Wielkopolski i Międzynarodowe Targi Poznańskie gościć będą Panie na specjalnej imprezie motoryzacyjnej - rajdzie "Wielkopolanki za Kółkiem". Impreza startuje 6 marca o godz. 9.45

Tegoroczna edycja rajdu "Wielkopolanki za kółkiem" wystartuje 6 marca, w sobotę na Torze Poznań. Impreza rozpoczyna się o godzinie 9.45 przyjmowaniem załóg. Godzinę później wszystkie uczestniczki zmierzą się w ośmiu próbach sprawnościowych, m.in. na quadach, kartingach oraz za kierownicą samochodu Szkoły Nauki Jazdy Automobilklubu Wielkopolskiego.

Po emocjach na torze zawodniczki wyruszą na rajd po Poznaniu. Ciąg dalszy atrakcji od godz. 14.00 odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a wśród nich: prezentacja i przejazdy najnowszymi modelami samochodów Renault, wirtualne wyścigi samochodowe, specjalne próby modeli zdalnie sterowanych, pokazy makijażu i pokazy kosmetyczne.

Załogi startujące w rajdzie muszą składać się wyłącznie z przedstawicielek płci pięknej, panowie mogą jedynie kibicować. Dla uczestniczek przewidziano atrakcyjne nagrody. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Automobilklubu Wielkopolskiego www.aw.poznan.pl .

Jak prowadzić samochód w trudnych warunkach? - ZOBACZ TUTAJ

Poznań Motor Show 2010 - ZOBACZ TUTAJ

344,2 km/h w rodzinnym kombi - ZOBACZ WIĘCEJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.