Challenger - kolor ma znaczenie

Dodge Challenger to obecnie jedna z najciekawszych propozycji w segmencie muscle carów, szczególnie w jubileuszowej edycji Furious Fuchsia

Okazją do pokazania limitowanej (400 egzemplarzy) edycji Challengera są jego 40 urodziny. Auta dostępne będą tylko w dwóch wersjach, za to w najmocniejszych R/T oraz SRT8. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że pokazane modele przygotował jeden z tunerów. Wszystko przez ich kontrowersyjny, różowy kolor. Właśnie w takich barwach można było zamawiać modele z lat siedemdziesiątych.

Jeżeli jednak nie przemawiają do was takie argumenty, to zawsze można skorzystać z ośmiu innych kolorów dostępnych w palecie tego modelu. Warto zainteresować się limitowanymi egzemplarzami, ponieważ posiadają ciekawe wyposażenie. Auta oprócz specjalnych kolorów obklejane będą charakterystycznymi naklejkiami. Dodatkowo w standardzie znajdą się również 20-calowe felgi, spojler w kolorze nadwozia oraz nowe końcówki układu wydechowego.

Styliści zajęli się również wnętrzem. Tutaj zobaczymy dwukolorową tapicerkę oraz nowy drążek skrzyni biegów. Oba modele trafią do sprzedaży już w marcu. W USA wyceniono je odpowiednio na 35 140 dorarów i 45 150 dolarów.

Marek Sworowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Samochód po turecku - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Kia Picanto - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.