Caterham Seven czy garaż?

Widzieliśmy już setki garaży, które zapierały dech w piersiach. Jednak zawsze największą ciekawość wzbudzała ich zawartość. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie

Nie ma wątpliwości, że Caterham Seven to samochód wyjątkowy. Lekka konstrukcja plus duża moc silnika powodują, że kierowca otrzymuje w pigułce to co najlepsze w samochodach. Niemniej jednak nawet najbardziej zagorzali zwolennicy tego auta najprawdopodobniej wybraliby w tym przypadku garaż, w którym go zaparkowano.

Jest nim łódź motorowa Predator 108 Special Edition firmy Sunseeker International. Ogromny jacht, który gwarantuje maksimum luksusu. Na pokładzie przewidziano miejsce dla czterech członków załogi oraz ośmiu pasażerów. Mimo sporych rozmiarów Predator potrafi rozpędzić się do nawet 34 węzłów, co jest rewelacyjnym wynikiem.

Jest jeszcze jedna rzecz o której warto wspomnieć. Jeżeli spodobał się Wam taki garaż, to musicie odłożyć sporą gotówkę. Anglicy wycenili Predatora na 7,1 miliona... funtów. Przy takiej kwocie zakup samego samochodu (12.995 funtów) jest małym problemem. Prawdopodobnie jedno tankowanie tego potwora kosztuje niewiele mniej.

Marek Sworowski                                                                           Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Nowe Audi A8 - zobacz luksusową limuzynę z napędem na przednią oś (lub quattro)

Samochody: Lotus - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.