Błyskotki dla Challengera

Dla tych, którym w fabrycznym wyglądzie Challengera brakuje przysłowiowej "wisienki na torcie", Mopar przygotował zestaw wyjątkowych akcesoriów

Pakiet zewnętrznych modyfikacji, dostępny w katalogu fabrycznych akcesoriów, obejmuje nową maskę z wlotem powietrza wzorowanym na przodkach Challengera , tylne skrzydło i zestaw naklejek na bok samochodu. Cena auta z tymi dodatkami wzrośnie o 1 995 dolarów.

Na karoserii jednak się nie kończy. W kabinie może zagościć nowa dźwignia zmiany biegów, pedały (tylko wersja z automatyczną skrzynią), nakładki progowe i dywaniki. Dodge dorzuca też ochronny pokrowiec na samochód, przydatny na przykład na czas zimowego snu. Taki zestaw wymaga dopłaty 945 dolarów w przypadki wersji z automatyczną skrzynią i 780 dolarów, gdy interesuje nas odmiana z ręczną przekładnią.

Obydwa pakiety dostępne są dla modeli SE (3.5 V6) i R/T (5.7 HEMI V8) i czterech kolorów nadwozia: TorRed, Bright Silver Metallic, Brilliant Black Crystal i Bright White. W sam raz na spóźniony prezent gwiazdkowy dla naszego muscle cara .

Marcin Sobolewski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Cuda panie, Cuda - nowy Challenger jak stary Plymouth - ZOBACZ TUTAJ

Camaro plus wszystkie plastiki - WIDEO

Samochody: Chevrolet Camaro - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.