PT Cruiser jeszcze bardziej retro

Kilka zabiegów stylistycznych sprawiło, że Chrysler PT Cruiser jeszcze bardziej upodobnił się do swoich przodków z lat 30.

Przedstawiony na zdjęciach Chrysler Groozer to odważny krok naprzód w stosunku do cywilnego oblicza PT Cruisera . Jego właściciel wygładził przedni i tylny pas, poszerzył nadkola, a tylną parę drzwi zastąpiły "kurołapki", otwierane w kierunku przeciwnym do przednich. Największe wrażenie robi jednak dzielone tylne okno, podkreślające garbatą linię nadwozia. W zderzaku wylądowały okrągłe lampy diodowe, czyli drobny powiew nowoczesności. Groozer wyjechał z garażu na ociekających chromem, szprychowych felgach w rozmiarze 18 i 20 cali (odpowiednio z przodu i z tyłu).

Jak widać na zdjęciach, projekt Groozera jest jeszcze w fazie realizacji. Właściciel obiecuje, że w następnym sezonie skupi się na modyfikacjach wnętrza. Myślicie, że gdyby PT Cruiser od początku wyglądał jak Groozer, zyskałby jeszcze większą popularność?

Marcin Sobolewski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

Fiaty z Polski uratują amerykańskiego Chryslera - ZOBACZ TUTAJ

Buick Business Hybrid Concept - WIDEO

Samochody: Chrysler 300C - ogłoszenia

http://oferty.moto.pl/search-form-post.asp?SortColumn=InsertionDate&SortDirection=desc&CategoryId=130&MainCategoryID=130&marka=Dodge&model=Charger&Region=1&Rocznik_from=&Rocznik_to=&Cena_from=&Cena_to=&RodzajPaliwa=&przebieg_from=&przebieg_to=&advsearch=%2Fsearch-form.asp%3FCategoryID%3D130

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.