Ciężarowa lampkologia

Pomysł nie jest nowy, ale właściciel tego pickupa poszedł na całość i zamontował na swojej ciężarówce tysiąc świątecznych lampek

Inspiracją dla Krisa Marshalla ze stanu Iowa mógł być TIR z reklamy Coca-Coli, który pojawia się w nadawanej każdego roku świątecznej reklamie tego produktu, a może był to dom Clarka Griswolda? Tego nie wiemy. Wiemy za to, że właściciel zwykłego pickupa marki GMC postanowił w niecodzienny sposób uczcić tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Samochód został udekorowany tysiącem lampek choinkowych, które jakimś cudem zostały zamocowane do auta. Aby iluminacja się udała, potrzebny był generator. Na szczęście w pickupach nie ma problemów z umiejscowieniem wszelkich niewymiarowych akcesoriów, tak więc agregat wylądował na pace.

Niestety, jak się okazuje, lokalne władze nie zawsze przychylnie patrzą na samochód rozświetlający okolicę i Kris dostał już kilka mandatów za niewłaściwe wykorzystanie oświetlenia. I to ma być wolny kraj?

Marcin Lewandowski                                                                               Jesteśmy też na Facebooku i Blipie

ZOBACZ TAKŻE:

Pojedynek gigantów - ZOBACZ WYŚCIG MUSTANGA Z NISSANEM GT-R

Mapa kamer drogowych - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: GMC - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.