Kampania naprawcza Koleosa

Jeździsz Koleosem, w którym z okolic układu kierowniczego dochodzą dziwne, niepokojące dźwięki? Jeśli jeszcze nie skontaktował się z Tobą producent, na wszelki wypadek zgłoś się do autoryzowanego serwisu

Renault powiadomiło Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Koleos mogą mieć pewną usterkę i zdecydowało się rozpocząć akcję naprawczą.

W części samochodów wyprodukowanych do 21 sierpnia 2009 roku istnieje potencjalnie możliwość odkręcenia się nakrętki mocującej kolumnę kierownicy do przekładni kierowniczej. Dłuższe użytkowanie samochodu z takim defektem, który objawia się hałasem w układzie kierowniczym, może w skrajnym przypadku doprowadzić do odłączenia się kolumny kierownicy od przekładni kierowniczej.

W Polsce akcją objęte zostało 880 aut. Importer zobowiązał się listownie poinformować właścicieli wszystkich pojazdów o możliwości wystąpienia usterki i konieczności zgłoszenia się do serwisu. Na miejscu, mechanicy bezpłatnie zamontują pierścień blokujący wspomnianą nakrętkę.

bs Źródło: UOKiK

ZOBACZ TAKŻE:

Renault Koleos - test - ZOBACZ TUTAJ

Nowe Renault Scenic i Grand Scenic

Samochody: Renault Koleos - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.