Acura prawie jak BMW

Lampy od BMW 5, unoszone drzwi w stylu Lamborghini, błotniki od Mercedesa i cała lista innych części zmieniły oblicze tej Acury Integry nie do poznania. Czy nie za bardzo?

Znaleziona na portalu aukcyjnym eBay Acura Integra z 1998 roku na pierwszy rzut oka kompletnie nie przypomina samochodu, którym była tuż po opuszczeniu bram fabryki. Właściciel zainwestował 40 tys. dolarów, by zupełnie zmienić oblicze samochodu. Zamiast fabrycznego oświetlenia przeszczepił lampy z BMW serii 5 , przednie błotniki pochodzą z Mercedesa, wloty powietrza z Acury NSX, a drzwi unoszą się do góry zupełnie jak w Lamborghini. Nie zabrakło charakterystycznej nerki od BMW i 18-calowych chromowanych felg, szczelnie wypełniających nadkola. Na deser Acura otrzymała zupełnie nowy lakier, z nadwozia zniknęły za to klamki i zbędne emblematy.

Wnętrze auta wzbogaciło się o system multimedialny, pokaźny system audio, zegary Indiglo, a deskę rozdzielczą i fotele pokrywa morze srebra. Pod maską Integry pracuje seryjny 1,8-litrowy silnik, połączony z 5-biegowym manualem. Sposób na dodatkowe konie? Właściciel zamontował instalację podtlenku azotu. Egzemplarz ma tylko 64 tys. mil przebiegu, a jego cena to 15 tys. dolarów. Patrząc na rachunek za części i uwzględniając pracę właściciela, brzmi jak okazja. Tylko czy taki tuning to nie przesada?

Marcin Sobolewski

Honda Insight 1.3 IMA - test wideo

Jazz z Wielkiej Brytanii - ZOBACZ TUTAJ

Sprawdź warunki panujące na drodze - ZOBACZ TUTAJ

Bezpieczna zima z Goodyear - KONKURS

Samochody: Acura - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.