HEROES LEGEND 2009 I Relacja z rajdu

Bracia Foltyn po kilkumiesięcznych przygotowaniach wreszcie ruszyli na odcinki specjalne czwartej edycji rajdu HEROES LEGEND 2009

Na pierwsze wrażenia z odcinków specjalnych będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ kontakt z Polakami jest bardzo utrudniony.

Po wczorajszej rywalizacji na pierwszych odcinkach specjalnych Bartosz Foltyn zajmuje jedenastą pozycję w klasie. Jego brat Tomasz uplasował się na nieco niższej, na dziewiętnastej pozycji.

Będziemy informować Was o dalszych poczynaniach naszych zawodników. Tymczasem oddajemy do waszej dyspozycji kilka zdjęć oraz wypowiedź Polaków na kilka godzin przed startem.

Na pomysł przejechania Afryki wpadliśmy w maju br. Bardzo lubimy wyzwania i sporty extremalne, a udział w różnych wyścigach daje nam takie możliwości. Wybraliśmy Heroes Legend, ponieważ jest on nawiązaniem do prawdziwego rajdu Paryż-Dakar. Najtrudniejszymi elementami wyścigu jest tamtejszy klimat, piasek, oraz dystans do przebycia. Maszyny w całości przygotowywaliśmy sami wiec jesteśmy bardzo ciekawi jak sprawdza się nasze rozwiązania. Pozdrawiam Tomasz i Bartosz Foltyn.

HEROES LEGEND 2009 I Informacja o rajdzie - ZOBACZ WIĘCEJ

Motocykle: Honda - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.