Zobacz na żywo nową Kię No 3

Ostatnimi czasy Kia wyraźnie nabiera wiatru w żagle, a jej auta dzielnie rywalizują na rynku z produktami bardziej renomowanych marek. W przyszłym tygodniu, jeden z najnowszych projektów koreańskiej firmy - koncepcyjny No 3 - zawita do Warszawy

W dniach 7-9 lipca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wystawa produktów koreańskich - "Korea Products Exhibition". Wśród wielu obecnych tam producentów znajdzie się również Kia . Na swoim stanowisku zaprezentuje między innymi zmodernizowanego Sportage oraz wciąż jeszcze gorącego Soula . Odwiedzający wystawę będą też mogli obejrzeć z bliska model cee'd w wersji policyjnej oraz wyścigową Kię pro_cee'd.

Najciekawszym eksponatem może się jednak okazać koncepcyjny No 3. Pisaliśmy o nim tutaj , przy okazji oficjalnej premiery, która miała miejsce podczas tegorocznych targów w Genewie. Zbudowany został na płycie podłogowej Kii Soul i mierzy 4045 mm długości. Jego produkcyjna wersja rywalizować będzie zapewne z takimi autami konkurencji, jak Citroen C3 Picasso czy Renault Modus. Pierwsze egzemplarze mają opuścić czeską fabrykę w Noszowicach jeszcze w tym roku.

Jeżeli jesteście ciekawi, czy No 3 na żywo wygląda równie dobrze jak na "renderach", możecie się o tym przekonać już 7 lipca. Wystawa otwarta będzie w godzinach 10-17, wstęp bezpłatny.

Bartosz Sińczuk

Koup - pierwsza taka Kia - ZOBACZ TUTAJ

Brałeś, nie jedź! - WIDEO

Samochody: Kia Cee'd - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA