Wybierz najlepszą reklamę aut, część II

Reklama ma za zadanie nie tylko sprzedać produkt, ale również zafundować duszę blaszanej budzie na czterech kołach. Dobry pomysł albo rozbrajająca puenta sprawiają, że reklamy często są lepsze niż samochody, które w nich występują

Nikt już nie ma czasu na marketingowy bełkot. Dziś reklama musi rozśmieszać, zachwycać, zastanawiać.  Jeśli coś nas zainspiruje, zaczynamy o tym opowiadać innym i tak rodzi się sukces. Jedna zasada się nie zmienia - liczy się dobry pomysł.

Przepraszamy za błędy i dziękujemy za zwrócenie uwagi. Już poprawione. Redakcja

W poprzednim odcinku ... pierwsze miejsce - od samego początku - zajmuje spot z Subaru Imprezą o "gołębim sercu". Po piętach nieprzerwanie depcze mu Hyundai Sonata, z przełamującym tabu przesłaniem, a dzięki zgrabnej parodii reklam Citroena trzecie miejsce wywalczył Chevrolet z reklamą modelu Aveo . Czas na kolejną porcję soczystych reklam motoryzacyjnych.

Z przedstawionych niżej propozycji wybierzcie Waszym zdaniem najlepszą. Sondaż znajduje się na dole strony . Już w przyszły poniedziałek zaprezentujemy kolejną porcję spotów. Zwycięskie filmy spotkają się w wielkim finale. Czekamy na wasze propozycje reklam i komentarze.

Fiat Palio Produkcja z serii "nie będziesz mi zostawiać śladów na lakierze".

Toyota Jedna z wersji reklamy, która najlepiej oddaje charakter tej marki. Widzieliście kiedyś zepsutą Toyotę na poboczu?

Peugeot 206 Gdy pragnienie lansu jest wystarczająco silne wszystko może się zdarzyć.

Seat Panda

Często używany pomysł w tej reklamie ma wyjątkowo przyjemne i silne usprawiedliwienie.

Honda Accord Pomysłowość i majstersztyk tej produkcji do dzisiaj powalają na kolana.

Wybierz najlepszą Twoim zdaniem reklamę
Więcej o:
Copyright © Agora SA