Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski, 22-24 maja, Cisna

W Bieszczadach pojawi się czołówka polskich kierowców z Mariuszem Stecem i Pawłem Dytko na czele. Po raz kolejny najbardziej obsadzona jest grupa samochodów historycznych, a na trasie nie zabraknie również popularnych Maluchów.

http://www.wyscigigorskie.pl

Tuning Show, 23-24 maja, Kraków

W sobotę o 10 rano przy ul. Centralnej 41A spotka się ponad 350 aut. Wśród nich Ford Focus Janusza Kuliga oraz Sierra Mariana Bublewicza. Gwiazdą imprezy będzie Rafał Sonik - zdobywca 3. miejsca w klasyfikacji generalnej quadów podczas Rajdu Dakar 2009. Oczywiście nie zabraknie palenia gumy, konkursów na najgłośniejszy wydech, czy sprzęt audio.

http://www.tuningshow.krakow.pl/

SuperOES, 23 maja, Miedziana Góra

Chcesz sprawdzić swoje umiejetności i możliwości twojego auta bez narażania się na punkty karne i mandaty jedź w sobotę na tor Kielce. Cykl imprez SuperOES na torze w Miedzianej Górze odbywa się od 2004 roku z inicjatywy Automobilklubu Kieleckiego oraz koła Scyzzor.

http://www.superoes.pl/

Harley-Davidson Demo Track Tour, 23 maja, Warszawa

Jazdy testowe 30 Harleyami to propozycja dla miłośników legendarnej amerykańskiej marki. http://www.liberator.pl/

Street Racing Poznań, 23 maja, Tor Poznań

Wyścigi równoległe na dystansie 400 metrów organizuje Automobilklub Wielkopolski naprzeciw oczekiwaniom policji oraz bezpieczeństwu mieszkańców. Czerwone światło, pomarańczowe... krótkie spojrzenie na rywala i start!

http://www.streetracingpoznan.tk/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.