Mi.To R.I.A.R. - dla 46 alfistów

Ten model Alfy Romeo nie będzie zalegać w salonach firmowych, a możliwość jego zakupu będzie graniczyć z cudem. Częściej będzie można spotkać 8C Competizione, niż czarne, limitowane Mi.To

Trudno mówić o rozpoczęciu sprzedaży, Mi.To R.I.A.R. o której już pisaliśmy ( zobacz tutaj ) opuszcza już linie produkcyjne. Będzie nie tyle sprzedawana, co dystrybuowana, gdyż nabywcami będą wyłącznie członkowie włoskiego klubu R.I.A.R. (Registro Italiano Alfa Romeo ), którzy jako pierwsi zgłoszą chęć jej nabycia. A Ci powinni się pospieszyć, gdyż powstanie zaledwie 46 sztuk czarnej Alfy.

Włosi mają spore doświadczenie w produkcji małych silników o stosunkowo dużej mocy. Tym razem pod maską znalazła się jednostka doładowana o pojemności 1,4 l. i mocy 155 KM (wg Carscoop). Na stronie R.I.A.R. rzeczywiście nie ma informacji potwierdzających wcześniejsze doniesienia o mocy podwyższonej do 170 KM. Nie ma to większego znaczenia, Mi.To R.I.A.R. ma być przede wszystkim wyjątkowa, natomiast zwolennicy mocy kipiącej spod maski i tak będą czekać na model GTA .

Marcin Lewandowski, źródło: Carscoop

Motodziennik: Szukasz unikalnego auta - ZOBACZ WIDEO

Jedyny taki na świecie: Hyperion na sprzedaż - KLIKNIJ TUTAJ

Samochody: Alfa Romeo 145 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA