Długi Multivan

Volkswagen poszerzył gamę oferowanych przez siebie samochodów użytkowych. Transporter w wersji Multivan przeznaczonej do przewozu osób doczekał sie bardziej pojemnej odmiany.

Volkswagen Transporter w wersji Multivan będzie teraz dostępny w dwóch odmianach, tak jak dotychczas z krótkim, jak i z długim rozstawem osi. Dłuższa wersja oferuje więcej miejsca dla pasażerów, ale także większy bagażnik. Pojedyncze fotele lub podwójne kanapy zamocowane są na podłużnicach i w nich mogą być niemal dowolnie przesuwane. Maksymalnie dostępne są cztery rzędy mieszczące w sumie do ośmiu osób.

Długi rozstaw osi wynosi 3,4 m, a długość samochodu 5,29 m. Po wymontowaniu wszystkich siedzeń od drugiego rzędu zyskujemy około pięć metrów sześciennych przestrzeni ładunkowej.

Napęd może stanowić jeden z trzech silników wysokoprężnych . Podstawowa jednostka czterocylindrowa ma pojemność 1,9 l., osiąga 104 KM i łączona jest z pięciobiegową skrzynią ręczną. Mocniejsze jednostki mają pięć cylindrów, pojemność 2,5 l. i osiągają 130 lub 174 KM. Standardowo moc silników R5 przenoszona jest poprzez sześciobiegową skrzynię manualną. W opcji dostępny jest sześciobiegowy Tiptronic przekazujący napęd na przednie lub wszystkie cztery koła (4Motion ).

mjl, źródło: Mototarget, Volkswagen

Samochody: Volkswagen Multivan- ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA