Mercedes CLS Grand Edition i Julia Stegner

Na rynku debiutował cztery lata temu, będąc prekursorem współczesnych sportowych limuzyn, zwanych czterodrzwiowymi coupe. Mercedes właśnie zapowiedział produkcję modelu CLS w wersji Grand Edition.

Twarzą Mercedesa została Julia Stegner, supermodelka, której międzynarodowa kariera rozpoczęła się na dobre w 2002 roku. Wszystkich marek i projektantów, dla których dotąd pracowała nawet nie sposób wymienić. Choćby z tego względu, że pochodząca z Bawarii Julia okazała się odpowiednią twarzą dla produktów spod znaku trójramiennej gwiazdy.

Ona szczególnie reprezentuje połączenie pomiędzy niemieckim pochodzeniem i międzynarodową sławą. Stąd świadome umieszczenie na planie Julii Stegner razem z nowym Mercedesem CLS Grand Edition, który wejdzie na rynek w marcu 2009 roku - powiedział Anders Sundt Jensen, wiceprezes do spraw mediów

Grand Edition to odpowiedź firmy na modę malowania samochodów matowymi farbami. Takie właśnie wykończenie w kolorze "Designo Magno Platin " otrzyma limitowana wersja CLS -a. Pod maską będzie pracował silnik V6 3,5 l. o mocy 292 KM, którą przekazuje na nowe koła, z osiemnastocalowymi obręczami.

Mercedes-Benz i moda doskonale do siebie pasują. Myślę, że samochody Mercedes-Benz są szykowne - tak jak moda. Jest niezmiernie miło być międzynarodowym ambasadorem marki Mercedes-Benz - powiedziała Julia Stegner

Oficjalna prezentacja samochodu nastąpi w styczniu 2009 roku podczas dorocznego tygodnia mody. Impreza ta organizowana jest w Berlinie.

mjl, źródło: Worldcarfans, Mercedes

Samochody: Mercedes-Benz CLS - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.