Dni otwartych drzwi w salonach Dacii

W dniach 12-14 września w salonach Dacii pod hasłem "Klienci Dacii Sandero otrzymują więcej" odbędzie się akcja Dni Otwartych Drzwi. Jedną z głównych atrakcji będzie konkurs, w którym można wygrać Dacię Sandero.

Produkowany w rumuńskich zakładach w Pitesti model Dacia Sandero to funkcjonalny 5-drzwiowy hatchback. Atutami najnowszego modelu Dacii jest przestronne wnętrze z 320-litrowym bagażnikiem oraz solidna konstrukcja. Zdecydowaną zaletą tego modelu jest również cena, która zaczyna się już d 28 500 zł. Dodatkowo auto posiada 3-letnią gwarancję.

Dla klientów chcących podkreślić charakter swojego auta, istnieje możliwość montażu specjalnego zestawu SUV . W skład zestawu wchodzą srebrne elementy: przednia i tylna osłona zderzaka, spojlery progowe oraz osłona i kratka na halogeny.

Dni Otwartych Drzwi odbędą się w salonach Dacii w terminie 12 - 14 września. W czasie ich trwania klienci będą mieć możliwość skorzystania z jazd próbnych oraz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest Dacia Sandero.

W ramach specjalnej oferty przygotowanej z okazji Dni Otwartych Drzwi, klienci, którzy złożą zamówienie w tych dniach na Dacię Sandero, otrzymają nawigację satelitarną TomTom gratis .

Znajdź Dacię dla siebie - oferty Autotrader.pl

Źródło: Renault

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.