Lamborghini Murciélago LP 640 Roadster Versace

Versace i Lamborghini współpracują już od 2006 roku. Najnowszym owocem tego związku jest Murciélago sygnowane nazwiskiem słynnego projektanta oraz kolekcja dodatków. Idea współpracy pozwala zaoferować klientowi auto szyte na miarę - od specyfikacji auta począwszy, na kolorach nadwozia i wykończeniu kokpitu skończywszy.

Giancarlo Di Risio, dyrektor zarządzający firmą Gianni Versace: "Ten nowy supersamochód i ekskluzywna kolekcja LP640 pokazują naturalną ewolucję doskonałości."

Nowa limitowana edycja Lamborghini Murciélago LP 640 Roadster Versace , ma greckie motywy, przezroczystą pokrywę silnika, która odsłania zmodyfikowany silnik V12.

Wnętrze wykończone jest ręcznie szytą czarną i białą skórą, również z greckimi motywami.

Versace zaprojektował także serię specjalnych dodatków z czarnej skóry.

Składają się na nią: torba podróżna, pokrowiec na garnitur, torba sportowa, teczka, walizka, rękawiczki, buty do jazdy samochodem, pasek, portfel, kółko na klucze, kosmetyczka, czapka i dżinsy.

Stephan Winkelmann, prezes Lamborghini "Nasza współpraca z Versace to doskonałe doświadczenie i jest przykładem, jak realizujemy swoją strategię odkrywania luksusu poza sportowymi samochodami."

Te ręcznie produkowane rzeczy mają logo Versace i Lamborghini.

Prestiżowe akcesoria będą dostępne dopiero w listopadzie w butikach Versace oraz salonach Lamborghini.

Konrad Bagiński

Więcej o:
Copyright © Agora SA