Corvette najlepszym samochodem świata?

Nazywa się Corvette ZHZ i niezależnie od mocy, niezależnie od osiągów, niezależnie od ceny jest to najlepszy samochód sportowy na świecie! Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, ale najpierw trzeba zdefiniować czym jest samochód "idealny". Najlepsze samochody to te z wypożyczalni i służbowe, czyli krótko mówiąc nie nasze.

Amerykańska sieć wypożyczalni Hertz postanowiła włączyć do swojej oferty nieco mniej konwencjonalne auta ( Fun Collection ), wśród których można znaleźć Nissana 350Z, Mustanga GT, a nawet Shelby GT-H.

Teraz do kolekcji dołączył Corvette w specjalnie przygotowanej dla firmy Hertz wersji ZHZ. Żeby było je widać z daleka, auta są jaskrawożółte z czarnym pasem po środku. Pod maską silnik V8 o mocy 436 KM połączony z przekładnią automatyczną obiecuje wiele, niestety, widząc cenę 130 dolarów za dzień wszystko staje się jasne. Auta będą dostępne tylko w USA i to tylko w trzech miastach: Los Angeles, Nowym Jorku i San Francisco. Za to z dostępnością nie powinno być problemu, Hertz zamówił 500 sztuk Corvette ZHZ.

mjl

Rok przerwy w nauce - może trafisz do Stanów i będziesz mógł wypożyczyć Corvettę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.