Noce i Dnie od Renault

Oryginalna stylistyka, najnowsze trendy i specjalne wyposażenie w dwóch niepowtarzalnych wersjach - perłowa czerń dla fanów nocy i najmodniejszy kolor sezonu - alpejska biel dla tych, co muszą być na czasie. Saga rodzinna Twingo została wzbogacona o nową serię - Twingo Night and Day!

Po ogromnym sukcesie Nowego Twingo , którego sprzedaż wyniosła ponad 100 tysięcy sztuk, Renault wprowadza do sprzedaży specjalną, limitowaną serię. W Polsce, od momentu wprowadzenia do sprzedaży Nowego Twingo (marzec 2008), sprzedano już 226 aut. Model ten zajmuje we Francji czołową pozycję w segmencie samochodów miejskich, dzięki ponad 50 tysiącom sprzedanych samochodów.

Nowa seria Twingo Night and Day opracowana została na bazie wersji Dynamique i wyróżnia się niezwykle oryginalną stylistyką nadwozia. Samochód charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem, dzięki kwiatowym motywom umieszczonym na obramowaniu świateł przeciwmgłowych, środkowym słupku i tylnym zderzaku. Wyrazistą stylistykę reflektorów podkreślają czarne klosze. Przyciemniane tylne szyby, regulowane elektrycznie lusterka, radioodtwarzacz CD, klimatyzacja, grafitowa tapicerka z białymi przeszyciami, 4 poduszki powietrzne i niezależnie przesuwne siedzenia z tyłu - to elementy wyposażenia, które wyróżniają auto. Twingo Night & Day jest wyposażone w benzynowy silnik 1.2 16V 75. W tej serii dostępne są tylko dwa kolory nadwozia: Night - Czarna Perła i Day - Biel Alpejska .

Wnętrze samochodu z serii limitowanej charakteryzuje się elegancją i komfortem. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły jest motywem przewodnim Twingo Night & Day. Auto jest wyposażone w: specjalne nakładki na progi z napisem Twingo, specjalną tapicerkę "Mot" z białymi przeszyciami, pokrętła klimatyzacji pokryte czarnym, błyszczącym lakierem, obramowanie prędkościomierza pokryte czarnym, błyszczącym lakierem, seryjnie montowaną klimatyzację z ręczną regulacją, przenośny schowek typu organiser box z czarnym lakierowanym pierścieniem, który pozwala na schowanie niewielkich przedmiotów, takich jak telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 czy kwit parkingowy.

W Polsce Twingo Night & Day jest dostępne w cenie od 39 900 zł . Limitowana seria Twingo Night & Day będzie również sprzedawana we Francji, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Austrii i Holandii.

Mototarget

Więcej o: