Aukcja WOŚP: Wylicytuj dzień na planie "Studia Biznes", którego bohaterem będzie Aston Martin

Weź udział w licytacji WOŚP i wygraj dzień na planie "Studia Biznes", podczas którego spędzisz czas z redaktorem naczelnym Moto.pl Tomaszem Korniejewem oraz z Astonem Martinem.

Redakcja Moto.pl na tegoroczną licytację WOŚP przygotowała nie lada gratkę. Przedmiotem aukcji jest dzień na planie specjalnego odcinka w części motoryzacyjnej "Studia Biznes" - programu biznesowo-motoryzacyjnego realizowanego na żywo w każdą środę o godzinie 12:00 na stronie głównej Gazeta.pl. Każdy z odcinków osiąga średnio 460 tys. emisji, co przekłada się na 250 tys. UU na odcinek.

Zwycięzca będzie miał okazję spędzić cały dzień na planie zdjęciowym podczas realizacji felietonu motoryzacyjnego, który kończy część motoryzacyjną "Studia Biznes" i jest nagrywany wcześniej, przed emisją programu. Bohaterem odcinka będzie super sportowy samochód Aston Martin, który pozyskaliśmy dzięki uprzejmości Aston Martin Warszawa. Oprócz wrażeń z jazdy na miejscu pasażera, wygrany będzie mógł sam przekonać się, z czym wiążę się praca dziennikarza motoryzacyjnego i porozmawiać podczas testów z redaktorem naczelnym moto.pl - Tomaszem Korniejewem.

Link do aukcji (zdjęcie poglądowe): https://allegro.pl/oferta/dzien-z-astonem-martinem-w-studio-biznes-gazeta-pl-11739747002

Aston Martin DBXAston Martin DBX fot. Aston Martin

Pozostałe aukcje serwisów Gazeta.pl, znajdują się tutaj:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.