Stary autobus przerobiony na dom. Posiada przytulne wnętrza [WIDEO]

W dzisiejszych czasach wszystko to, co jest wykonane ręcznie lub we własnym zakresie jest doceniane. Nic więc dziwnego, że ten autobus szkolny przerobiony na dom robi wrażenie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Przeróbki różnych samochodów na kampery zawsze robią wrażenie. Można się zdziwić, ile się zmieści w niepozornym aucie, jeśli dobrze się pomyśli. Ktoś wpadł jednak na pomysł przerobienia starego autobusu szkolnego i uwiecznił to na swoim kanale na YouTube.

 

Para Kaylee i Nathan przerobili autobus w tym roku i wszystko zrobili własnoręcznie bez wsparcia profesjonalnej firmy zajmującej się takimi projektami. Swoje dzieło zaprezentowali na kanale AlternativeHouse.

Zobacz wideo Zdziwisz się, jakimi pojazdami można jeździć na kategorię B

Jak widać na powyższym nagraniu, w pojeździe zainstalowano drewnianą podłogę, ściany, a nawet sufit. Warto dodać, że zlew, lampy, szafki i lodówka to naturalnej wielkości przyrządy, a nie te, które instalowane są w kamperach.

To co najlepsze w tym projekcie, to fakt, że pośrodku znajduje się przegroda, która oddziela sypialnię i prysznic/toaletę od części dziennej/kuchni.

Jak to się mówi, w domu najlepiej, ten dom jednak można zabrać ze sobą, gdzie się tylko chce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.