Andrzej "Piasek" Piaseczny ma nowy samochód. To luksusowa limuzyna z Japonii

W garażu Andrzeja "Piaska" Piasecznego pojawił się nowy samochód. Znany piosenkarz wybrał topową, japońską limuzynę ze względu na przyjemność jazdy i komfort podróży.

Piosenkarz odebrał nowego Lexusa LS500 podczas ceremonii na lotnisku aeroklubowym w Pobiedniku Wielkim. Piasek przyleciał tam śmigłowcem, a samochód został odsłonięty przez modelkę podczas oryginalnego przedstawienia.

„W salonie Lexus Kraków wszystkich traktujemy jak gości we własnym domu. To jest jeden z punktów tradycyjnej japońskiej gościnności zwanej Omotenashi. Dziś mieliśmy przyjemność przekazać nowy samochód Lexus LS panu Andrzejowi Piasecznemu. To nasz stały klient, który po raz kolejny wybrał auto naszej marki. Najważniejszym przeżyciem dla nabywcy jest wydanie samochodu. Zawsze jest to specjalna ceremonia, którą przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta i prezentujemy mu samochód w sposób niezwykły” – powiedział Michał Okińczyc, Dyrektor Zarządzający Lexus Kraków.

Nowy Lexus LS piątej generacji to limuzyna, w której zastosowano nowoczesne i wyrafinowane rozwiązania japońskiej marki. Auto zbudowano na nowej płycie podłogowej GA-L, dzięki której obniżono masę modelu o 90 kg w stosunku do poprzednika. Pod maską pracuje 3,5-litrowy silnik V6 z podwójnym doładowaniem. Jednostka generuje 417 KM maksymalnej mocy i 600 Nm momentu obrotowego. Połączono z nią 10-biegową skrzynię automatyczną. Sprint od zera do setki zajmuje zaledwie 4,5 sekundy.

W przestronnej i wygodnej kabinie zastosowano szereg technologii podwyższających komfort. Przednie fotele mają możliwość regulacji w 28 osiach, a funkcje ogrzewania, chłodzenia, masażu Shiatsu są dostępne na przednich i tylnych siedziskach. W centralnej części kokpitu zainstalowano dotykowy wyświetlacz o przekątnej 12,3 cala.

Więcej o: