Perfekcyjna obsługa muzyki i dużo więcej, czyli Toyota Touch 2 with GO

Ogrom funkcji i prostota obsługi - to dwie najważniejsze cechy nowego systemu multimedialnego Toyoty. Co potrafi Toyota Touch 2 with Go?

Ulubiona muzyka, wiadomości SMS, parametry spalania, ustawienia samochodu, mapy, informacje o korkach – wszystko w jednym miejscu. To właśnie Toyota Touch 2 with GO, czyli najnowszy system multimedialny Toyoty poszerzony o nawigację satelitarną. Zaprojektowano go tak, by mimo ogromu możliwości, był intuicyjny w obsłudze i nie prowokował kierowcy do sięgania po telefon. I taki właśnie jest.

Dla melomanów

Zaawansowany system audio oferowany w modelach Toyoty pozwala cieszyć się bogatym brzmieniem ulubionej muzyki i wyświetlać informacje o artyście przy użyciu Bluetooth i USB. Dodatkowo kierowca może zarządzać kolekcjami utworów, korzystając z dotykowego ekranu, oraz wybierać źródło dźwięku pomiędzy radiem DAB, CD czy MP3 (dostępność w zależności od modelu).

Dla ceniących prostotę

Nowy system multimedialny Toyota Touch 2 daje dostęp do szeregu informacji dotyczących samochodu - od statystyk podróży i ustawień systemu klimatyzacji do opcji zamykania drzwi i oświetlenia. Wszystko, czego potrzebuje kierowca, znajduje się w jednym miejscu. Przejrzysty ekran systemu dodatkowo ułatwia prowadzenie, wyświetlając też obraz z kamery cofania.

Dla lubiących planowanie

Toyota Touch 2 with Go to istny przewodnik po Europie: rozszerzona nawigacja z mapami 2D i 3D (zależy od wybranego przez nas modelu) oraz szereg aplikacji wspierających planowanie podróży. System wykorzystuje aktualne informacje o ruchu drogowym dostarczane przez TomTom i wyznacza najszybsze trasy omijające korki. Ostrzega też o fotoradarach. Najnowszy system multimedialny Toyoty rozszerzono o funkcję automatycznej nawigacji. Pozwala ona zaprogramować do czterech punktów docelowych na każdy dzień tygodnia, tak by później automatycznie uruchomić przebieg właściwej trasy wraz z informacjami o ruchu.

Dla ceniących nowinki technologiczne

Google Street View w systemie Toyota Touch 2 with Go daje dostęp do wszystkich swoich funkcji włącznie z widokiem obecnej lokalizacji lub miejsca docelowego. Kierowca może jednocześnie przeglądać pogodę i informacje o wolnych miejscach parkingowych w okolicy.

Co ważne, Toyota oferuje 3-letnie darmowe aktualizacje pakietu nawigacji, w którego skład wchodzą: mapy, informacje o ruchu drogowym, ostrzeżenia o fotoradarach, informacje o stacjach benzynowych, parkingach i pogodzie.

Warto mieć na uwadze, że dostępność poszczególnych elementów może się różnić w zależności od modelu i wersji wyposażenia, którą wybierzemy. Żeby dokładnie poznać ofertę każdego z samochodów najlepiej zgłosić się do Autoryzowanego Dilera Toyoty – tam znajdziemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytanie. Przedstawiciele marki z chęcią zaprezentują nam także możliwości nowoczesnego systemu Toyota Touch 2 with GO.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.