Toyota C-HR Selection - ceny w Polsce. Kusi bogatym wyposażeniem

Kompaktowy crossover cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. Z tej okazji powstała specjalna wersja Selection, przygotowana wyłącznie na nasz rynek.

Toyota C-HR Selection jest dostępna w dwukolorowym nadwoziu w czterech różnych odmianach. Czarny lakier na dachu, słupkach i obudowach lusterek połączono z jednym z tych lakierów: Pearl White, Metal Stream, Nebula Blue czy Tokyo Red. Wszystkie lakiery w tej wersji są dostępne bez dopłaty.

Na zewnątrz znajdziemy światła i lampy przeciwmgielne w technologii LED, sekwencyjne kierunkowskazy oraz oznaczenie „Selecion” na słupku C. Całość postawiono na 18-calowych felgach.

W kabinie znajdziemy m.in. automatyczną klimatyzację dwustrefową, platynową listwę dekoracyjną na desce rozdzielczej i drzwiach oraz klimatyczne podświetlenie. W specjalnej wersji przewidziano skórzane fotele w kolorze Dark Rose Lub Light Beige. Oprócz tego zainstalowano zestaw multimedialny składający się z sześciu głośników, USB i złącza Bluetooth. Za dopłatą 4900 zł można zamówić nagłośnienie JBL.

Pod maską Toyoty C-HR Selection pracuje wyłącznie zestaw hybrydowy o mocy 122 KM, który powstał w oparciu o jednostkę benzynową o pojemności 1,8 litra. Samochód wyceniono na 129 900 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.