Idealna Insignia według Marcina Dorocińskiego

Znany aktor Marcin Dorociński odebrał kluczyki do skonfigurowanego przez siebie Opla Insignii.

- Marcin Dorociński był jedną z pierwszych osób w Polsce, które miały okazję usiąść za kierownicą nowej Insignii i przetestować jak świetnie i komfortowo się ją prowadzi - powiedział dyrektor generalny GM Poland, Wojciech Mieczkowski. - Wybrana przez niego wersja potwierdza, że dzięki dużym możliwościom konfiguracji wyposażenia tego modelu, Marcin stworzył samochód idealnie dopasowany do swojego stylu życia – dodał.    

Wybrany przez Marcina Dorocińskiego model to odmiana kombi w najwyższej wersji wyposażenia Elite. Aktor wybrał czarny lakier, dwulitrowy silniki benzynowy o mocy 260 KM zestawiony z 8-biegową przekładnią automatyczną i napędem na wszystkie koła z funkcją wektorowania momentu obrotowego.

- Na co dzień potrzebuję eleganckiego samochodu, którym można pojechać na premierę teatralną, jak i praktycznego auta, świetnie nadającego się do podróżowania z rodziną oraz realizacji moich licznych pasji - tłumaczył swój wybór Dorociński. - Wybrana przez mnie Insignia Sports Tourer idealnie odpowiada na te potrzeby. To najpiękniejsze kombi na rynku, a prowadzenie tego samochodu daje niesamowicie dużo radości z jazdy - dodał.

Wybrany przez Marcina Dorocińskiego model został wyposażony w liczne funkcje zapewniające komfort i bezpieczeństwo, takie jak sportowe fotele przednie z atestem AGR (niemieckiego stowarzyszenia lekarzy i terapeutów Akcji na rzecz Zdrowych Pleców) i funkcją masażu w fotelu kierowcy, podgrzewane koło kierownicy, osobisty opiekun kierowcy – system Opel OnStar z funkcją rezerwacji hotelu i informacją o parkingu, wyświetlacz projekcyjny HUD (Head?up Display), czy najnowszej generacji matrycowe reflektory IntelliLux LED. Bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa uzupełniają także takie rozwiązania jak adaptacyjny tempomat z funkcją automatycznego hamowania awaryjnego, asystent pasa ruchu z automatyczną korektą toru jazdy i ostrzeżeniem przed niesygnalizowaną zmianą pasa oraz panoramiczna kamera 360°.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.