Tuning | Hamann F-Pace | Agresywny, wielki kot

To było kwestią czasu, kiedy nowy Jaguar F-Pace trafi na warsztat znanej firmy tuningowej Hamann, która coraz częściej przerabia SUV-y. Najnowsze dzieło to Jaguar F-Pace, który wygląda bardzo agresywnie, a do tego ocieka mocą

Podczas tegorocznych targów w Genewie firma Hamann przyciągnęła na swoje stoisko wielkiego i mocarnego kota. Oto Jaguar F-Pace S, ale pakiet tuningowy jest dostępny także dla wersji 30d z silnikiem wysokoprężnym.

W wersji benzynowej podniesiono maksymalną moc z 380 do 410 KM, a szczytowy moment obrotowy zwiększył się o 11 procent, dając w sumie 510 N. W przypadku wariantu wysokoprężnego moc wzrosła o 40 KM. Trzylitrowa jednostka oferuje teraz 340 KM. Maksymalny moment obrotowy w tej wersji wynosi teraz 780 Nm.

Oprócz przeróbek pod maską zainstalowano nowy układ wydechowy, specjalnie zaprojektowany pod kątem tych dwóch jednostek. Można go odróżnić poprzez nowe, owalne końcówki pokryte chromem. Na koniec firma Hamann dołożyła coś od siebie do wyglądu. F-Pace ma nowe zderzaki, spory dyfuzor oraz felgi Anniversary Evo II dostępne w trzech kolorach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA