Verva Street Racing | Zobacz wszystkie atrakcje

Rekordowe 600 pojazdów w 23 strefach Pit Party, Pięć bloków tematycznych w strefie akcji i auta, które zaskoczą każdego fana motoryzacji. Tak przedstawia się w skrócie Verva Street Racing 2016

Ponad 600 pojazdów – tego na VERVA Street Racing jeszcze nie było! Całodzienna, największa i bezpłatna wystawa pojazdów w Polsce to unikalna okazja dla fanów motoryzacji, by swoją pasję przekazali najbliższym. Obok siebie zaparkują najszybsze i najdroższe auta. Unikalne perełki krajowej i światowej motoryzacji. Odwiedzający zobaczą m.in. polskie i europejskie klasyki, amerykańskie legendy, auta Jamesa Bonda, elektryczne nowości, samochody tuningowane, lowridery, czy samochody marzeń. Nie zabraknie wszystkich generacji Porsche 911, ciężarówek ze Studia Aerografu, Calibry Tsunami z ponad 2000 konnym silnikiem, czy unikatowej Hondy NSX!

Dla uczestników festiwalu przygotowana zostanie także strefa akcji. Na specjalnie przygotowanym torze rozegra się rywalizacja najlepszych z najlepszych. Nie zabraknie spektakularnych pokazów kilkunastu drifterów, wyścigów superszybkich samochodów Rallycross, rywalizacji w ramach Orlen Platinum Porsche Cup, czy pojedynki Lamborghini z Maluchem! Moc emocji czeka także na miłośników dwóch kółek. Swoje umiejętności zaprezentuje m.in.  zagraniczna czołówka motocyklowych akrobatów, czyli ekipa FMX związana z Red Bull, stunterzy z grupy Infamous i Rafał Pasierbek znany jako Stunter13. To wszystko w 5 blokach tematycznych: Otwierające Show, Uliczne Wyścigi, Świat Wyścigów, Szybcy i Szybsi oraz Polska Moc.

Na tegorocznej Vervie zobaczyć będziecie mogli również stoisko Mercedesa z modelami seryjnymi oraz AMG. Jedną z głównych atrakcji będzie najnowszy Mercedes GLC Coupe. Właśnie tam odbędzie się polska premiera tego modelu. GLC Coupe to "sportowa" wersja małego SUV-a Mercedesa, czyli modelu GLC. Odpowiedź na BMW X4 i kolejny model na rynku, który wpisuje się w coraz modniejszy segment tzw. SUV-ów coupe.

Mercedes GLC CoupeMercedes GLC Coupe Fot. Mercedes

 Już w najbliższy czwartek zorganizujemy wraz z Mercedesem wyjątkowy konkurs na facebookowym profilu moto.pl. Nagrodą główną będzie voucher AMG DRIVING ACADEMY! Dla kogoś kto będzie miał nieco mniej szczęścia czekać będzie skrzynka z narzędziami VERVA Street Racing i wyjątkowy koc z logo Vervy.

Szkolenia AMG Driving Academy Poland odbywają na torze wyścigowym „Kielce”. Jako nagrodę Mercedes-Benz Polska sponsoruje voucher dla 1 osoby na takie szkolenie. AMG BASIC-Training to idealny program, abyś poczuł prędkość i emocje, ucząc się, jak osiągać swoje cele. Duża ilość czasu spędzona za kierownicą, pozwala stworzyć podstawy panowania nad mocnym pojazdem. Ćwiczenia obejmują slalom, hamowanie awaryjne, tor jazdy w zakręcie, jazdy w systemie Lead&Follow na dużej pętli toru wyścigowego - wszystko za kierownicą Mercedesów-AMG. AMG Race Taxi na prawym fotelu u boku profesjonalisty jest punktem kulminacyjnym tego niezapomnianego dnia.

Zapraszamy na Vervie Street Racing Narodowy Festiwal Motoryzacji, który w tym roku odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego już 17 września 2016 r.  Wstęp wolny!

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-Benz Driving Events

fot. Mercedesfot. Mercedes fot. Mercedes