Luksusowy zestaw walizek od Rolls-Royce

Jeżeli pieniądze to nie problem, a w garażu stoi Rolls-Royce Wraith, to tuż przed wakacyjnym wyjazdem warto pomyśleć o dedykowanym zestawie toreb podróżnych od Rolls-Royce, które kosztują tyle, co dobrze wyposażony samochód klasy średniej

Rolls-Royce Dawn | Otwarty na luksus

Kilka miesięcy temu Rolls-Royce zaprezentował model Wraith Carbon Fiber. Jest to specjalna edycja sportowego i bardzo luksusowego coupe, który został wyposażony w dodatkowe elementy z włókna węglowego. Raczej nie obniżyły one znacząco masy samochodu i należy to traktować jako zabieg estetyczny.

Rolls-Royce zaprezentował właśnie pakiet akcesoriów, które nawiązują do tamtej wersji. Pakiet o nazwie "Wraith Luggage Collection" składa się z sześciu elementów, które zaprojektowano tak aby nawiązywały do designu modelu. Przy ich budowie również wykorzystano włókno węglowe, co poprawiło ich masę oraz ergonomię.

Oczywiście na każdej torbie pojawiło się logo marki oraz znaczek "Spirit od Escstasy". Całość obszyto skórą w jednym lub dwóch kolorach, które przeszyto kontrastującą nicią, zupełnie jak w samochodzie.

Na koniec pozostało zapoznać się z ceną. Jak łatwo się domyślić, torby podróżne z logo Rolls-Royce nie należą do najtańszych gadżetów. Za taki zestaw trzeba zapłacić sporo, gdyż cena wynosi 28 984 euro, co w przeliczeniu daje jakieś 125 tys. zł. Za taką kwotę możemy nabyć dobrze wyposażony samochód klasy średniej.

ZOBACZ TAKŻE:

Prototypy | Rolls-Royce testuje SUV-a

INNE LINKI

Rolls -Royce Phantom | Czas na nową generację

Rolls -Royce jako pomoc drogowa. Polak potrafi

Jedyny w swoim rodzaju Bentley Continental GT V8 S

BMW Vision Next 100 | Koncept na setne urodziny

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.