"Extra Gear" | "Top Gear" za kulisami

Nowemu Top Gearowi będzie towarzyszył jeszcze jeden program motoryzacyjny. W "Extra Gearze" zobaczymy nie tylko wszystko to, co nie zmieściło się w podstawowym "Top Gearze", ale także ekskluzywne, zakulisowe materiały z planu

Nareszcie! Pierwsza Alfa Romeo Giulia zjechała z taśmy produkcyjnej

"Extra Gear" to zupełnie nowy program motoryzacyjny, który będzie towarzyszył powracającemu "Top Gearowi". Będzie realizowany w studiu "Top Geara" i zobaczymy w nim m.in. wywiady, zakulisowe zdjęcia z planu, a także inne ekskluzywne materiały. Prowadzącym będzie Rory Reid, jeden z nowych gwiazdorów "Top Geara".

Za produkcję odpowiada BBC Three, a międzynarodową dystrybucję BBC Worldwide. W polskiej telewizji nowy program będzie emitowany na antenie BBC Brit.

Extra Gear to ekscytujący projekt. Fani programu Top Gear to jedni z najbardziej zaangażowanych widzów, dzięki nowemu programowi umożliwię im wejście za kulisy. Pokażę, jak powstaje nasze show, jakie naprawdę są gwiazdy, które w nim goszczą, kto potrafi prowadzić samochód, a kto nie, co dzieje się poza głównym kadrem, umożliwię też widzom zerknięcie na najciekawsze samochody świata z całkiem nowej perspektywy - skomentował Rory Reid.
 

Po rozwodzie z trójką prowadzących (Clarksonem, Hammondem i Mayem) "Top Gear" czekały rewolucyjne zmiany. Nową gwiazdą programu został Chris Evans. Po wielu spekulacjach i plotkach okazało się, że BBC stawia na zupełnie nową formułę programu. Zamiast trójki prowadzących będzie ich aż siedmiu. Do Evansa i Stiga dołączyła "Królowa Nurburgringu" Sabine Schmitz, Matt LeBlanc, aktor który zasłynął rolą Joey'a w serialu "Przyjaciele", dziennikarze motoryzacyjni Chris Harris i Rory Reid oraz spec od Formuły 1 Eddie Jordan (to jego zespół zatrudnił kiedyś młodego i perspektywicznego kierowcę, Michaela Schumachera).

Ze starej i lubianej ekipy w "Top Gearze" ostał się więc tylko Stig. Czy nowi prowadzący przekonają do siebie widzów? Premiera pierwszych odcinków coraz bliżej.

ZOBACZ TAKŻE:

Tesla Model S | Jeszcze nowocześniejszy samochód przyszłości

INNE LINKI:

Już wiemy, kto będzie prowadził "Top Gear " | Siedmiu wspaniałych

Omijaj je szerokim łukiem | Najgorsze samochody używane

"Bezwypadkowy", "pierwszy właściciel", czyli jak nie dać się nabrać sprzedawcy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.