Poznań Motor Show 2016 | Cenne nagrody do zgarnięcia

Targi w Poznaniu to nie tylko stoiska producentów i polskie premiery nowych samochodów, ale także okazja do zgarnięcia ciekawych nagród

Skoda Octavia RS230 | Skoda pełna emocji!

Na uczestników targów czekają cenne nagrody. To m.in. motocykl Junak RS 125, skuter Junak 106, tydzień z CarGO! Rent a Camp! oraz kask motocyklowy N104 firmy Nolan.

Miłośników dwóch kółek na pewno najbardziej zainteresuje możliwość wygrania Junaka RS 125. To jeden z najpopularniejszych motorów na prawo jazdy kategorii B. Junaka napędza 10-konny silnik. Jak zdobyć swój własny motocykl?

- Kupony konkursowe do odebrania w kasach biletowych lub na stoisku Junaka w pawilonie 5A

- Organizatorzy zbierają kupony od czwartku do niedzieli

- W niedzielę około godziny 16:00 odbędzie się losowanie do Rozgrywki Finałowej

- Rozgrywka Finałowa odbędzie po losowaniu, sprawdzimy wiedzę motoryzacyjną finalistów

- Zwycięzca zgarnia motocykl i wyjeżdża nim z targów

Bardzo podobna procedura obowiązuje w konkursie, gdzie główną nagrodą jest skuter Junak 106. Jedyna różnica to dzień wielkiego finału - uczestnicy Rozgrywki Finałowej zmierzą się o skuter w sobotę. Pozostajemy jeszcze w klimatach motocyklowych, na stoisku portalu Motogen.pl (6A) będzie można wygrać kask N104 marki Nolan.

Oprócz jednośladów Junaka w Poznaniu będzie można wygrać także kampera na tydzień użytkowania. Kupony dla osób zainteresowanych konkursem będą dostępne w kasach biletowych lub na stoisku CarGO!. Losowanie finalistów oraz rozgrywka finałowa odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00.

Już 31 marca rozpoczynają się dni prasowe poznańskie imprezy. Dla szerokiej publiczności targi będą otwarte w dniach 01-03 kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE:

Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

INNE LINKI

Poznań Motor Show 2016 | Mocna ekipa Mercedesa

Poznań Motor Show 2016 | Czas na polską premierę VW Tiguana

Poradnik | Te złe nawyki niszczą auto

Złoty Rolls-Royce Wraith | Zła strona tuningu

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.