Mercedes Klasy V "Black Crystal" | W V-Klasie jak w pałacu

Jeżeli standardowy Mercedes Klasy V w najbogatszej specyfikacji nie spełni oczekiwań klienta, na pomoc przychodzi firma Larte Design. W Genewie zaprezentowano koncept V-Klasy o nazwie "Black Crystal".

Najlepszy fabryczny tuning marek popularnych

Lista wyposażenia opcjonalnego w Mercedesie Klasy V jest całkiem długa. Jednak czasami trafiają się klienci, którzy oczekują czegoś skrojonego na ich potrzeby. Wtedy do akcji wkracza firma Larte Design, która właśnie przygotowała specjalną wersję Mercedesa Klasy V.

Z zewnątrz samochód wygląda jak seryjna wersja po lekkim tuningu, ale po wejściu do środka poczujemy się jak w luksusowym apartamencie albo jak na pokładzie luksusowego odrzutowca.

Cała kabina została wykończona materiałami najwyższej jakości. Mamy tutaj skóry, Alcantarę, akcenty ze szlachetnego drewna. Nie zabrakło też elektronicznych umilaczy podróży. O system audio zadbała firma Alpine, na ścianie zamontowano telewizor, a o "analogową" rozrywkę zadba chłodzony barek na pokładzie.

Siedząc we wnętrzu można całkowicie odciąć się od sytuacji za oknem. Wystarczy zasłonić rolety, a szyby zostały nie tylko przyciemnione, ale także wygłuszone. Jeżeli przewozimy ze sobą kosztowności, z pewnością sprawdzi się ukryty sejf. Cztery wygodne fotele można rozłożyć, natomiast z bocznych ścian w razie potrzeby wyjeżdżają rozkładane stoliki. W suficie umieszczono specjalnie zaprojektowane oświetlenie, które imituje światło dzienne. Dzięki temu nawet długie podróże nie powinny być męczące.

Niestety firma Larte Design nie zdradziła, ile będzie kosztować przerobienie V Klasy do takiego stanu. Z pewnością będzie to kwota, która przekroczy wartość samochodu.

ZOBACZ TAKŻE:

Kalendarze 2016 | Miss Tuning | Ogień i wybuchy

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.