Renault Trafic Sport + | VAN z pazurem?

Mamy dla Was ciekawostkę prosto z salonów Renault. W Wielkiej Brytanii można zamówić Renault Trafica z pakietem o bardzo groźnej nazwie Sport+. Czy dostawczak dostał od twórców możliwość pokazania swoich prawdziwych możliwości?

Nowe Renault Megane

Niekoniecznie... Pakiet Sport+ to oczywiście tylko pakiet stylistyczny, który nadaje popularnemu vanowi bojowego, agresywnego wyglądu. Renault nie zdecydowało się na grzebanie przy jednostce napędowej, śrubowanie osiągów, czy posłanie Trafica na torowe testy. Dlatego pakiet Sport+ można zamówić z dowolną wersją silnikową. Każdy, kto ma wolne 1 194 funtów (około 7,1 tysiąca złotych) może sprawić, by jego van nabrał wyjątkowego charakteru.

Co kierowca dostanie w ramach tego pakietu? Inspiracji poszukano w samochodach spod znaku Renault Sport, dlatego Trafic otrzymał rasowy przedni spojler. Inne zmiany to: parę chromowanych akcentów na grillu, obwódki wokół świateł przeciwmgielnych, LED-owe światła do jazdy w dzień oraz nowe progi. Nie mogło oczywiście zabraknąć pasków - w końcu to wersja sportowa. Do wyboru są trzy kolory zdobień: czarne, białe albo czerwone. Pakiet można zamówić do każdego z 10 kolorów nadwozia. Jednak Renault w swoim cenniku poleca trzy różne zestawienia Trafica Sport+: czarny lakier z białymi motywami, biały z czarnymi i chyba najgroźniejsze, to ze zdjęć, gdzie czerń kontrastuje z agresywnymi czerwonymi paskami.

KONKLUZJA AUTORA:

"Sportowy" Traffic wygląda naprawdę ciekawie i na pewno wzbudzi niejeden uśmiech, kiedy będzie jeździł po ulicach. Aż szkoda, że za spojlerem i paskami nie podążył choć mały zastrzyk mocy. Wątpliwości budzi tylko cena. Chyba nie trudno znaleźć lepsze zastosowanie dla ponad 7 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

Renault Talisman | Prezentacja Modelu

Renault TalismanRenault Talisman fot. Renault

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.