Mercedes SL | Wyjątkowa sesja z piękną modelka i... lateksem

Nowego Mercedesa SL poznaliśmy 17 listopada podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles. W ramach promocji, Mercedes przyszykował niespotykaną sesję zdjęciową

Mercedes SL | Zmiany na lepsze

Zmiany w najnowszym Mercedesie SL to przede wszystkim wygląd. Odświeżony SL przypomina teraz pozostałe Mercedesy najnowszej generacji - auto otrzymało nowy grill i światła. Także wnętrze zostało odświeżone: lepsze materiały, detale znane z nowszych Merców i najnowsza wersja systemu COMAND. Niemcy nie zająknęli się ani słowem o ewentualnych zmianach pod maską. Wszystko wskazuje na to, że bazową wersją SL-a w dalszym ciągu będzie SL 400 z silnikiem 3.0 V6 (333 KM i 480 Nm). Najmocniejszy SL to oczywiście wersja, w której palce maczało AMG - SL 65 AMG (630 KM i 1000 Nm).

Używany Mercedes SL - sprawdź ogłoszenia

Za pomysł lateksowej sesji zdjęciowej odpowiada artystka i stylistka Atsuko Kudo z Japonii. Zdjęcia zrobił amerykański fotograf Jeff Bark, a sesja odbyła się w Miami. Piękna pani obok Mercedesa SL to supermodelka Natasha Poly. Podobnie jak Mercedesa, ją również ubrano w niebieską, obcisłą, lateksową suknię.

Zobacz wideo

Zobacz także:

MERCEDES GLS | KRÓL SUV-ÓW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.