Nowy pojazd Red Bulla | Impreza w każdych warunkach

Red Bull to nie tylko napoje energetyczne. Austriacka firma od dawna związana jest z motoryzacją i raz na jakiś czas prezentuje nam nowy, niezwykły projekt. Teraz nadszedł czas na imprezowy samochód specjalny

Nowy pojazd amerykańskiej armii

Na pierwszy rzut oka trudno to zauważyć, ale dawcą organów dla nowego samochodu Red Bulla (tzw. Event Car) jest Land Rover Defender 130. Niezawodna terenówka uważana jest za jeden z najlepszych samochodów w swojej klasie. Służyła już w wielu trudnych, ekstremalnych miejscach (od pustyń po safari), ale chyba jeszcze nigdy nie była imprezowym wehikułem. Mimo że Defender Red Bulla wygląda jak pojazd wojskowy, przy którym projektanci zapatrzyli się na niewykrywalne przez radary samoloty, to jego głównym zadaniem jest "rozkręcanie imprez".

Na wyposażeniu znalazły się m.in. konsola dla DJ-a, porządne nagłośnienie, wielki ekran LED, rzutnik i konsole do gier.

Land Rover Defender już od...

Jak zapewnia Red Bull, ich nowy imprezowy samochód poradzi sobie w każdych warunkach i nie będzie miał problemów z pojawieniem się nawet w najtrudniej dostępnym miejscu. Wszystko dzięki "sercu i duszy Land Rovera". Nowy Event Car Red Bulla powstawał w Kapsztadzie w RPA, a za projekt odpowiada trzech pasjonatów. Nie wiadomo jeszcze, jak nowy pojazd będzie się nazywał. O tym zadecydują fani Red Bulla, zgłaszając swoje propozycje na serwisach społecznościowych: Facebooku, Instagramie i Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

RANGE ROVER EVOQUE CABRIO | BESTSELLER BEZ DACHU

Range Rover Evoque CabrioRange Rover Evoque Cabrio fot. Range Rover

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.