Ekstremalny pickup | Flying Huntsman Pickup 6x6

Brytyjski tuner przygotował projekt dla wszystkich, którzy potrzebują sześciokołowego samochodu, a nie stać ich na Mercedesa G 63 AMG 6x6. Flying Huntsman doczekał się wersji pickup

Land Rover Defender | Ostatni rok legendy

Przypomnijmy, potężny Mercedes G 63 AMG 6x6 to wydatek rzędu 455 000 euro, co w złotówkach daje około 1,9 miliona. Dostajemy w tej cenie ekstremalną terenówkę z V8 biturbo o mocy 544 KM. Zresztą nowe nie są już dostępne. Brytyjski tuner Kahn Design już jakiś czas temu przyszykował znacznie tańszego sześciokołowego Land Rovera Defendera o nazwie Flying Huntsman. Teraz pojawiła się jego wersja pickup.

Odrobinę zaskoczyć mogą silniki. W podstawowej wersji pod maską będzie pracował niezbyt duży jak na taką bestię silnik Diesla o pojemności 2.2 litra. Za dopłatą Kahn może zamontować mocniejszą 'V-ósemkę" (6.2 litra i 430 KM). Tuner zarzeka się, że Flying Huntsman to rasowy terenowy samochód, a nie wydmuszka udająca G 63 AMG 6x6. Po serii offroadowych modyfikacji Flying Huntsman ma sprawdzić się w nawet w najcięższym terenie.

Używany Land Rover już od...

I z zewnątrz, i w środku Kahn Design postawił na wyrazistość. Ten Defender na pewno wyróżni się na ulicy. Cena? Za wariant z V8 trzeba będzie pewnie zapłacić 200 tysięcy funtów, czyli około 1,2 miliona złotych. Tyle kosztował Flying Huntsman w zwykłej wersji. Mniej zapłacimy za pickupa 6x6 z silnikami Diesla. Ceny powinny startować od 100 tysięcy funtów plus VAT.

ZOBACZ TAKŻE:

25 lat Land Rovera Discovery

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.