Aston Martin DB9 GT Bond Edition | W służbie jej królewskiej mości

Aston Martin przygotował właśnie specjalną edycję Astona Martina DB9. Tylko 150 szczęśliwców będzie mogło zasiąść za kierownicą DB9 inspirowanego agentem 007

Aston Martin CC100 Concept wyprzedany

Z okazji zbliżającej się premiery nowego filmu o agencie 007 "Spectre" (polska premiera już 6 listopada) Aston Martin postanowił stworzyć specjalną edycję Astona Martina DB9. Oczywiście z dopiskiem "Bond Edition". Brytyjczycy wypuszczą na drogi tylko 150 sztuk tego wyjątkowego modelu. Wszyscy zainteresowani muszą się spieszyć i przygotować 237 007 dolarów (zwróćcie uwagę na końcówkę kwoty), czyli około 900 tysięcy złotych.

To Aston Martin, więc pod maską luksusowego samochodu nie mogło zabraknąć potężnej, sześciolitrowej V-dwunastki o mocy 547 KM. Pierwsza setka na liczniku pojawia się po 4,5 sekundy, a DB9 GT bez problemu rozpędzi się do 295 km/h.

Czym wyróżnia się specjalna edycja Bond Edition? To zupełnie nowy srebrny lakier Spectre Silver, lekkie motywy na nadwoziu i wyjątkowe 20-calowe felgi. Nie mogło oczywiście zabraknąć całej masy plakietek z napisem "007 Bond Edition". Największą ciekawostką są wyjątkowe akcesoria. W cenę DB9 wliczono elegancką, fioletową walizkę oraz... zegarek Omegi. To model Omega Seamaster Aqua Terra James Bond Limited Edition ze specjalnym paskiem Astona.

ZOBACZ TAKŻE:

ASTON MARTIN LAGONDA TARAF | ZNAMY CENĘ

Aston Martin Lagonda TarafAston Martin Lagonda Taraf fot. Aston Martin

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.