Smart Forfour | Samochód idealny dla właścicieli psów?

Samochód dla miłośników czworonogów? Mało kto w tym miejscu wymieni małe miejskie autko pokroju Smarta... Jednak Niemcy przekonują, że Smart Forfour może w tej roli sprawdzić się naprawdę dobrze

Autokonexion Smart fortwo | Na sterydach

Może wydawać się to śmieszne, ale Smart Forfour ma asa w rękawie - to dostępne w opcji, specjalne tylne fotele (tzw. "readyspace seats"). Zaprojektowano je z myślą o przewożeniu dużych i wysokich bagaży. Fotele można rozłożyć i znacznie obniżyć. Jak się okazuje jest to także rozwiązanie, które przypadło do gustu psiarzom.

Obniżenie o 12 cm foteli znacznie ułatwia psu wejście do samochodu. Jest to nie do przecenienia, gdy posiadamy małego albo wiekowego czworonoga, któremu wskakiwanie do auta może przysporzyć trudności. Wejście do Smarta jest też ułatwione przez drzwi, które otwierają się prawie pod kątem prostym (dokładnie: 85 stopni). Co więcej obniżone fotele to idealne miejsce na posłanie dla psa. Co myślicie o Smarcie jako samochodzie dla miłośników czworonogów? Na zdjęciach widzimy, że nawet duży pies może podróżować w Forfour w komfortowych warunkach.

Pamiętajmy, by nie narażać zdrowia naszych pupili i zawsze wozić je zapięte specjalnymi, "psimi" pasami bezpieczeństwa! W razie wypadku takie pasy mogą uratować psu życie.

ZOBACZ TAKŻE:

NOWE SMARTY | CENY W POLSCE

Smart Fortwo i ForfourSmart Fortwo i Forfour Smart

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.