Clarkson, Hammond i May przyjadą do Polski!

Popularne trio, prowadzące do niedawna program Top Gear, ponownie pojawi się w Warszawie. Brytyjscy prezenterzy wystąpią na Stadionie Narodowym podczas VERVA Street Racing

BBC zwolniło Clarksona | Koniec Top Gear w obecnej formie

Szósta edycja tego prawdziwego święta motoryzacji odbędzie się 24 października, ponownie na Stadionie Narodowym. Tradycyjnie dzień rozpocznie się od Pit Party, zlokalizowanego na zewnętrznej promenadzie stadionu, gdzie na zwiedzających będą czekać wyczynowe auta różnych kategorii. Wieczór otworzą pokazy możliwości ekstremalnych pojazdów z czołowymi kierowcami świata za kółkiem. Następnie płytę stadionu opanuje słynna trójka prowadzących, by zaprezentować widowisko "Clarkson, Hammond & May LIVE".

Richard Hammond wspomina ostatni występ w Warszawie w 2013 roku: - Występowaliśmy przed 60-tysięczną widownią i to dopiero były emocje. W występach na żywo uwielbiamy to, że nie można nic poprawić - mówi.

- Dzięki gościnnym występom możemy poczuć się jak gwiazdy rocka. Tyle, że gwiazda rocka umie grać na jakimś instrumencie, a my nic nie umiemy. Cała nasza trójka przegrywa każdy wyścig. I to jest dopiero osiągnięcie. - dodaje Jeremy Clarkson. - Widownia czeka w napięciu, myśląc, że na pewno coś pójdzie nie tak, bo zawsze nam coś nie wychodzi, z nadzieją, że i tym razem nie wyjdzie. I się nie myli.

Zobacz wideo

Swoje wspomnienia z wizyty w Polsce na również James May: - Wcześniej dawaliśmy tylko jeden występ i tak też będzie tym razem, mamy więc tylko jedną szansę, żeby wszystko poszło dobrze. Występowanie na żywo to coś niepowtarzalnego. Podczas nagrań telewizyjnych myślimy: w razie czego się wytnie. Podczas występu na żywo wszystko widać i słychać, musi się udać za pierwszym razem. Widownia wybaczy drobne potknięcia, ale mimo wpadek trzeba grać dalej. Jest w tym element ryzyka i coś podniecającego.

Polska widownia pokochała trójkę Brytyjczyków, która gościła już na VERVA Street Racing przed dwoma laty. Myślę, że ze wzajemnością, dlatego tym bardziej cieszymy się,że będziemy ich gościć na Stadionie Narodowym po raz kolejny - mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN. - Również w tym roku na wszystkich fanów motoryzacji czekać będzie widowisko na najwyższym poziomie. Sprowadzimy wyjątkowe maszyny i gwiazdy sportu. Planujemy wiele atrakcji, których szczegóły będziemy stopniowo zdradzać w najbliższym czasie - dodaje.

Bilety na VERVA Street Racing będzie można kupować od 13 maja za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Wejściówki kosztują od 129 do nawet 999 zł (VIP Gold).

ZOBACZ TAKŻE:

Brytyjskie media: Top Gear będzie miał nowych prowadzących!

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.