Salon Genewa 2015 | Fiat Doblo Trekking | Dla aktywnych

Fiat wprowadzi nową wersję Doblo, które niedawno przeszło facelifting. Kombivan w odmianie Trekking zadebiutuje na salonie w Genewie, a do sprzedaży trafi w najbliższych miesiącach

Fiat Doblo po liftingu

Samochód w tym wydaniu wyróżnia się terenową stylizacją w postaci listew bocznych z logo "Trekking", specjalnego wzoru felg aluminiowych w rozmiarze 16 cali, zmodyfikowanych zderzaków i osłony pod silnikiem. W ofercie dostępny będzie nowy lakier Bronzo Magnetico.

Fiat Doblo - ogłoszenia aut używanych

Wnętrze utrzymane jest w charakterystycznym dla tej wersji brązowym kolorze i bazuje na wersji Lounge, ale z kilkoma wyjątkami. Deska rozdzielcza i boczki drzwi są wykończone skórą ekologiczną, nowa jest także tapicerka foteli, będąca połączeniem tkaniny i skóry. Dopełnieniem wyposażenia wersji jest otwierany schowek znajdujący się zarówno w części środkowej, jak i tylnej samochodu. Nowy system multimedialny Uconnect z nawigacją i pięciocalowym ekranem dotykowym będzie dostępny za dopłatą.

Doblo Trekking to także podwyższone o 10 mm zawieszenie oraz system kontroli napędu Traction+, Układ, oparty na kontroli trakcji, ma za zadanie zwiększać przyczepność samochodu na trudnych i śliskich nawierzchniach. Napęd 4x4 nie będzie oferowany.

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat 500L Trekking 1.6 MultiJet II | Test | Wyższa forma turystyki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.