Kalendarz InterCars 2015 | Nowa porcja zdjęć

Kalendarz Inter Cars to już instytucja na polskim rynku motoryzacyjnym. Od kilku lat to kalendarz najwyższej jakości, zawierający zdjęcia topowych, polskich fotomodelek

Dziewczyna i samochód: Kasia i Seat JE Design

Oto pierwsze ujęcia z przyszłorocznego kalendarza firmy Inter Cars. Tym razem zdjęcia utrzymane są w eleganckiej, czarno-białej kolorystyce. Kolejną nowością jest to, że sesja zdjęciowa po raz pierwszy miała miejsce w plenerze. Ekipa produkcyjna odwiedziła między innymi jedną z uroczych portugalskich wysp. Zdjęcia były robione w kilku ciekawych miejscach, takich jak atlantydzkie plaże, skalne brzegi czy górskie zbocza.

Używany Seat Leon

Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 roku. Co roku zmieniana jest koncepcja, scenografia i modelki ale jedna rzecz pozostaje niezmienna. To cel i odbiorcy, dla których powstaje ta publikacja. Kalendarz zawsze promuje ofertę Inter Cars SA, w szczególności dostawców Premium i dedykowany jest klientom w Polsce, ale także i zagranicą. W tym roku kalendarz będzie opublikowany w rekordowej liczbie blisko 30 000 egzemplarzy! Jak można zdobyć kalendarz? Podobnie jak w poprzednich latach, będą go dystrybuowały, wśród swoich klientów, poszczególne filie. Część nakładu, dokładnie 3000 sztuk, znajdzie się również w otwartej sprzedaży.

Wkrótce przedstawimy więcej motywów jak i film promujący kalendarz Inter Cars 2015.

ZOBACZ TAKŻE:

50 lat kalendarza Pirelli

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.