Opel Astra Copacabana | Dla prawdziwych kibiców

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Brazylii zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsi piłkarze wybiegną na boisku już 12 czerwca. To jednak wystarczająca ilość czasu, żeby na czas mundialu kupić odpowiedni samochód. Ciekawą ofertę stanowi Opel Astra Copacabana!

Opel Cascada 1.6 Turbo Cosmo | Test | "Polski" kabriolet

Opel postanowił wykorzystać nadchodzącą piłkarską gorączkę i przygotował specjalną edycję modelu Astra, który powinien być jest nie lada gratką dla wszystkich zapalonych kibiców piłki nożnej. To kolejny efekt zaangażowania firmy Opel w świat profesjonalnego futbolu. Copacabana jest równie fascynująca jak brazylijski czarodziej piłki i będzie tego lata w centrum uwagi podczas wszystkich transmisji rozgrywek. Nieoficjalnie mówi się, ze na limitowaną edycję Astry złożono już tysiąc zamówień, czyli tyle co przed premierą na najnowsze Lamborghini Huracan.

Opel Astra z drugiej ręki - ogłoszenia

Brazylijska flaga na dachu, palmy i roztańczone linie wzdłuż drzwi - samo nadwozie samochodu zdradza prawdziwie południowoamerykański temperament. Silnik benzynowy 1.6 Turbo o mocy 200 KM wkrótce pokaże swoje możliwości. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,9 sekundy wciśnie kierowcę w fotel pokryty tapicerką z prawdziwej trawy - oto przykład arcydzieła rzemiosła. Projektanci wnętrza Opla wykorzystali murawę ze słynnego stadionu Maracan?. Do każdego samochodu będzie wydawany certyfikat potwierdzający autentyczność tej futbolowej relikwii. Równie autentyczny jest drobny piasek z Copacabany wypełniający przestrzeń na nogi. To właśnie jemu Astra zawdzięcza swoją nazwę. Do każdego samochodu z edycji specjalnej będą również dołączane supermodne klapki.

Po naciśnięciu klaksonu rozlegają się dźwięki samby lub wuwuzeli tworzące prawdziwie stadionową atmosferę. W nastrój piłkarskiego święta podróżujących wprawi również automat z napojami, z którego podczas jazdy sączy się zmrożona caipirinha - rzecz jasna bezalkoholowa. Cachaça wędruje bowiem prosto do zbiornika jako piorunujący koktajl. Astra Copacabana jest równie brazylijska jak Pelé i nie mniej niemiecka od Jürgena Kloppa - niezwykle egzotyczne połączenie: za jedyne 24 444,44 euro od 1 kwietnia u dealerów Opla.

Żart na Prima Aprilis

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.