Mitsubishi Pajero MY2014 tańsze o 52 900 zł!

U polskich dealerów Mitsubishi jest już dostępne nowe Pajero z roku modelowego 2014. Terenowe auto zyskało drobne modyfikacje, ale jego największą zaletą jest dużo niższa cena, obniżona aż o 23 proc.!

Trzy nowości Mitsubishi w 2014 roku

7-osobowe Mitsubishi Pajero w najbogatszej wersji wyposażenia Instyle z silnikiem Diesla o pojemności 3,2 litra i automatyczną skrzynią biegów z roku modelowego 2014 kosztuje obecnie 177 090 zł.

Znacznie atrakcyjniejsza cena jest wynikiem niższego kursu jena, na podstawie którego ustalane są cenniki poszczególnych modeli. To nie pierwsza obniżka Mitsubishi w tym roku. Od września firma obniżyła ceny: Outlandera, ASX-a, L200, Colta oraz Lancera Evolution. Polski oddział Mitsubishi zapowiada, że polityka atrakcyjnych cen będzie kontynuowana w przyszłym roku i wzmocni efekt wprowadzenia do sprzedaży nowości.

Używane Mitsubishi Pajero - sprawdź oferty

Pajero MY2014 ma lepiej wyciszoną podłogę, nadkola, maskę i tylną klapę. Producent twierdzi, że we wnętrzu pojazdu jest teraz dwukrotnie ciszej niż do tej pory, co istotnie wpływa na wzrost komfortu jazdy. Dodatkowo w lusterku wstecznym zamontowano wyświetlacz kamery cofania, która znacznie ułatwia parkowanie tyłem tak dużym samochodem.

Za co kochamy japońską motoryzację

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.