A jednak Zamość i Wenecja

Wczoraj zakończyło się głosowanie na miejsca, w które wybierzemy się naszą Lancią Ypsilon. Wybraliście włoską Wielkopolskę i Zamość

Dla przypomnienia, jakiś czas temu poprosiliśmy Was o zaproponowanie ciekawych sposobów na przetestowanie Lancii Ypsilon. Ze wszystkich pomysłów jakie przyszły na naszą redakcyjną skrzynkę wybraliśmy sześć, naszym zdaniem, najciekawszych. Wśród Waszych propozycji znalazł się m.in. pomysł odwiedzenia tyskiej fabryki, w której auto powstaje, oraz Łodzi, czyli modowej stolicy Polski.

W niespełna dwa tygodnie sondaż zebrał ponad 200 głosów (patrz poniżej). Największą popularnością cieszyły się propozycje wizyty w Zamościu, którego jedną z większych atrakcji jest starówka wyglądająca jak żywcem przeniesiona z renesansowych Włoch, oraz wyjazd na biwak w polskiej Italii. Dziękujemy za udział w głosowaniu!

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak Wasze życzenie spełnić. Niebawem nasza redaktorka, wraz z silną ekipą filmową, zabierze Lancię w oba wskazane przez Was miejsca. Wideo-relacje z podróży naszym Ypsilonem już wkrótce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.