Fiat wyprzedaje auta po gradobiciu

Centrum Sprzedaży Fiat Auto Poland chce pozbyć się samochodów uszkodzonych podczas gradobicia. Do wyboru są m.in. Alfy, Lancie i Fiaty, uszkodzone i po naprawie. Wszystkie objęte są rabatami

Polska Panda tylko do końca roku

Grad w zależności od średnicy może być zupełnie nieszkodliwy dla samochodów, albo wyrządzać im poważne szkody z wybijaniem szyb włącznie. Najbardziej irytujące są wgniecenia na karoserii. Jedni starają się je usunąć, inni postanawiają z nimi żyć zwłaszcza, że rzadko dochodzi do uszkodzeń lakieru, przynajmniej widocznych gołym okiem.

Nieszczęście zwane gradobiciem spotkało samochody koncernu Fiata czekające na klientów. Fiat zdecydował się na naprawę części z nich, inne oferuje w stanie uszkodzonym, zastanym po gradzie. Fiat informuje klientów, że pojazdy były naprawiane i sprzedaje je z upustem. Te uszkodzone nie wymagają komentarza ze strony sprzedającego i są jeszcze tańsze. Koszty napraw wahają się w granicach 1300-2000 zł.

Co można "wyłowić"? Prawie wszystko, grad nie ominął żadnego samochodu, więc w ofercie jest wszystko od Fiata 600 Van, poprzez Pandy Classic, nowe Pandy, Bravo, Sedici, po dużego Freemonta, Lancie Ypsilon, Musa, Delta, Alfy Romeo MiTo i Giulietta, a także Jeepy, Abarthy i modele dostawcze Fiata. Rabaty są całkiem spore, w zależności od modelu od kilku do nawet 23 tys. zł.

Ktoś chętny? Planując nabycie auta warto rozważyć zakup samochodu po drobnej naprawie, ale świadomie, niż trafić za kilka tygodni na jego "bezwypadkowe" wcielenie w portalu ogłoszeniowym. Szczegóły oferty na www.fap.pl/okazje/

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat Panda (2003-2012) - opinie Moto.pl

Fiat 500L | Polskie ceny

Fiat - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.