Dacia Dokker od 29 900 zł

Dokker to kolejny hit cenowy Dacii. Rumuńska marka zrobiła gigantyczny krok naprzód pod względem stylistyki, ale nie poszły za tym wzrosty cen. Do gamy Dacii dołączył właśnie Dokker, czyli praktyczne i przyjemne dla oka auto w cenie niespełna 30 tys. zł

W cenie podstawowej dostaniemy Dacię Dokker Van z 82-konnym 1.6 MPI. W informacji opublikowanej przez rumuńską markę czytamy:

Dacia Dokker Van to niezawodna i solidna furgonetka zapewniająca jedne z największych możliwości ładunkowych spośród samochodów z tego segmentu: ładowność do 750 kg, przestrzeń ładunkowa o pojemności od 3,3 m3 do 3,9 m3 , a dzięki pomysłowym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza umożliwia przewóz towarów o długości nawet do 3,11 m. Dacia Dokker Van jest odpowiedzią na wszystkie wymagania przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła i handlu. Cena podstawowej wersji Dacii Dokker Van to 29 900 zł netto.

Dacia Towny za 20 tys. zł. Idzie nowe

Klientów prywatnych zapewne bardziej zainteresuje osobowa odmiana Dokkera, która dostępna jest z tym samym silnikiem w cenie od 36 900 zł brutto. Z technicznego punktu widzenia, Dokker bazuje na przedstawionym wcześniej modelu Lodgy. Auto mierzy 436 cm długości, 175 cm szerokości oraz 181 cm wysokości. Stylistycznie nie odbiega od najnowszych produktów Dacii.

Rumuńskim przepisem na sukces jest niełatwa sztuka połączenia względów praktycznych, przyjemnego dla oka wyglądu i niskiej ceny. Taka strategia działa, co pokazuje chociażby bestseller Dacii - model Duster, który znajduje się na szóstym miejscu na liście najczęściej kupowanych modeli w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

Wielkie plany Dacii na 2012 rok

Dacia Citadine - nowe auto za 20 tys. zł?

Dacię Duster można kupić w naprawdę dobrej cenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.